Norwegian Forest Cats | Norvég Erdei Macskák

a norvég erdei macskáink és kölykeink kiállítási eredményei


nõstények: * Cassie * Hedda * Pite * Patsy * Donna * Lagertha * Tilly

kandúrok: * Ianto * Pasky * Caramel * Tarragon * Pomelo * Klaus * Poker

 

illusztrált különlegességek

 


 

IC S*Restless Cinderpaw "Patsy"
* Distinguished Merit (DM)*


Köszönet érte;
IC Gallifrey's Hayley Marshall
IC Gallifrey's Donna Paulsen, JW
NW IC Gallifrey's Mike Ross, JW
IC Gallifrey's Harold Gunderson
IC Gallifrey's Klaus Mikaelson


SKOGKATT OF THE YEAR 2016

PR/IC HU*Gallifrey's Wild Hearted Son: 11th Best Neuter;
IC HU*Gallifrey’s Donna Paulsen, JW: 2nd Best Kitten (No.6 in kittens class) és 31st Best Adult;
Rinoa Heartilly Laguna Loire*ES: 8th Best Kitten (No.21 in kittens class);
IC S*Restless Cinderpaw: 33rd Best Adult.

Utódok más tenyészetekben:
GIC HU*Gallifrey’s Admiral William Adama: 6th Best Adult;
GIC A*Wildfee’s Baba-Jaga (daughter of Wild Hearted Son)
5th Best Adult;
NW16 CH HU*Gallifrey’s Mike Ross, JW: 2nd Best Kitten (No.6 in kittens class).


GIC HU*Gallifrey's Admiral William Adama

- No.1 a dán Racekattens TOP10 listáján;
- No.2 a dán Norvég Erdei Macska Klub felnõtt TOP listáján;

Köszönjük és szeretettel gratulálunk
Joan (Morgunstrálan) és Susanne (Killix)


NW16 CH HU*Gallifrey’s Mike Ross, JW

- Nemzeti Gyõztes 2016 @ ASFE (FIFe, Spanyolo.);
- 2xBIV-T, 2xBIS, 2xBOS és 2xBOB1 Marseille/FIFé kiállítás;

Köszönjük és gratulálunk Leticia! (Laguna Loire)


 

IC HU*Gallifrey’s Caraway JW

új Grand International Champion


Felis Hungarica, Budapest/HU 2016/12


FIFÉ VILÁGKIÁLLÍTÁS 2016 bécs (AT)

CH HU*Gallifrey’s Donna Paulsen, JW: CACIB/4, NOM;
CH HU*Gallifrey's Klaus Mikaelson: CACIB/2,
IC HU*Gallifrey’s Caraway JW: CAGCIB/3,
PR IC HU*Gallifrey's Wild Hearted Son: CAPIB;
Rinoa Heartilly Laguna Loire*ES: ex2/2;
HU*Gallifrey's Winds of Heaven: ex2/2;
IC HU*Gallifrey's Tarragon, DVM: ex3/5.


IC HU*GALLIFREY'S TARRAGON

* DISTINGUISHED VARIETY MERIT, DVM *

Felis Hungarica, Gyõr/HU 2016/10


HU*Gallifrey's Winds of Heaven

BIV-T, Best in Show 7-10 and BOB 4

Zilina/SK 2016/05


HU*Gallifrey's Mike Ross
* Junior Winner *

 


HU*Gallifrey's Donna Paulsen
* Junior Winner *

2016/03/26-27
Bojkovice (CZ) BIV-T, Best in Show
Bojkovice (CZ) BIV-T, Best in Show
2016/04/02-03
Gyor (HU) BIV, Best in Show
Gyor (HU) Best in Show
2016/04/24
Brno (CZ) Best in Show


CH HU*Gallifrey's Admiral William Adama
2 x Best in Show, BOB 1 & BOB 3
és International Champion

CCP- Szczecin/Poland 2016/03


HU*Gallifrey's Admiral William Adama
NFO toplist 2015: N°4 kölyök

Norwegian Skovkattering/Denmark's


HU*Gallifrey's Tyler Lockwood
NFO Breed BIS/Special: Best in Show

Karlsruhe/DE DEKZV 2015


HU*Gallifrey's Originals alom - BEST IN SHOW x 2

2015/04 Felis Hungarica Intl Cat Show (HU)


HU*Gallifrey's Admiral William Adama
NORSK NFO BREED BIS/Special: Exc1, NOM 4/7

Skovkattering Denmark 30th Anniversary Show, Soro/DK 2015


IC HU*Gallifrey's Caraway, JW
Little Mr Austria díj 2014

az Év Legjobb Fiatal Kandúrja II-es Kat, Ausztria


Skogkatt of the Year 2014 >>

GIC S*Zimexis Ianto Jones * Nr11 felnõtt
HU*Gallifrey's Tarragon * Nr19 kölyök
SC Falbala Sirkad*PL * Nr20 felnõtt
HU*Gallifrey's Caraway, JW * Nr1 kölyök


FIFE VILÁGKIÁLLÍTÁS PRÁGA 2014

HU*Gallifrey's Tarragon: Exc2/7 (junior cl.)
HU*Gallifrey's Caraway, JW: Exc1/2 (junior cl.)
CH HU*Gallifrey's Wild Hearted Son: Exc3/4 (adult males)


HU*Gallifrey's Caraway
* Junior Winner *

2014/09/20-21
BRATISLAVA/SK - 2xBest in Show
2014/09/13
ZAGREB/HR - 2xBIV-T, Best in Show
2014/09/06-07
WIENER NEUSTADT/AT - BIV-T, 2xBest in Show


HU*Gallifrey's Cult alom - BEST IN SHOW

2013/10 Felis Hungarica Intl Cat Show (HU)


Nyilatkozat: A fotók szerzõi jogi védelem alatt állnak, az eredeti mûvek szerzõit illetik a jogok.

 

kiállítási eredmények

 

SC Falbala Sirkad*PL - cím: FIFe Supreme Champion

2014

     
Wien (AT) 3 CACS, NOM, BIV Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Celje (SI) 3 CACS Ms. Laura Burani (IT)
Celje (SI) 3 CACS Mrs. Darina Tarabini (CZ)
Gyõr (HU) 3 CACS Mr. Henry Hornell (PL)
Gyõr (HU) 3 CACS, NOM Mr. Charles Spijker (NL)
Tulln (AT) 3 CACS Mrs. Vesna Riznar Resetic (HR)
Tulln (AT) 3 CACS Mr. Irek Pruchniak (PL)
Bratislava (SK) 3 CACS Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Bratislava (SK) 3 CACS Mrs. Elisabeth Steinhauser (AT)

2013

     
Budapest BKK (HU) 5 CAGCIB Mr. Fabrice Calmés (FR)
Budapest BKK (HU) 5 CAGCIB Ms. Gina Grob (LI)
Wiener Neustadt (AT) 5 CAGCIB, BIV-T Mr. Ottino Marino (IT)
Wiener Neustadt (AT) 5 CAGCIB Mr. Sagurski Dietmar (DE)
Bratislava Vinicné (SK) 5 CAGCIB, NOM Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Bratislava Vinicné (SK) 5 CAGCIB, NOM Mr. Luigi Comorio (IT)

2012

     
WCS Zagreb (HR) 5 exc Mrs. Elisabeth Steinhauser (AT)
Celje (SI) 7 CACIB Mr. Alexey Shchukin (NL)
Celje (SI) 7 CACIB Mr. Charles Spijker (NL)
Budapest BKK (HU) 7 CACIB, NOM Mrs. Pam DelaBar (FI/CFA)
Budapest BKK (HU) 9 CAC Mr. Lee Selassa (NL)
Bucharest (RO) 9 CAC, BIV-T Mrs. Linda Sviksa (LV)
Bucharest (RO) 9 CAC, NOM Ms. Anne Veland (NO)
PMCE Dunaújváros (HU)* 6/9 CACJ, NOM Ms. Marie-Claude Lemaigre (BE)
Bratislava (SK) 11 ex2 Ms. Laura Burani (IT)
Bratislava (SK) 11 ex2 Mr. Irek Pruchniak (PL)
* non-Fife shows    

 

IC Hedda des Chênes d'Or - cím: FIFe International Champion

2015

     
Budapest (HU) 5 CAGCIB, BIV Mr. Veikko Saarela (FI)
Budapest (HU) 5 CAGCIB Mr. Vladimir Isakov (BY)
Zagreb (HR) 7 CACIB, NOM Mr. Alexey Shchukin (NL)
Zagreb (HR) 7 ex2 Mrs. Waltraut Sattler (DE)

2013

     
Bratislava Vinicné (SK) 7 CACIB Mrs. Elisabeth Steinhauser (AT)
Bratislava Vinicné (SK) 7 ex2 Mr. Luigi Comorio (IT)
Samobor (HR) 7 CACIB Mrs. Stephe Bruin (NL)
Samobor (HR) 9 CAC Mrs. Darina Tarabini (CZ)
Gyõr (HU) 9 CAC Mr. Glenn Sjöbom (SE)
Gyõr (HU) 9 CAC Mrs. Pam DelaBar (FI/CFA)

2012

     
Budapest Campona (HU) 11 ex1, BIV-T, NOM Mr. Eric Reijers (CZ)
Budapest Campona (HU) 11 ex1, BIV-T Mr. Boris Lupan (RU)
Wien Messe (AT) 12 ex1, BIV-T, NOM Mr. Luigi Comorio (IT)
Wien Messe (AT) 12 ex2 Mrs. Vesna Riznar Resetic (HR)
Chartres (FR) 12 ex1 Ms. Marie-Claude Lemaigre (BE)
Chartres (FR) 12 ex1 Ms. Karine Zielinski (FR)

 

SC S*Zimexis Ianto Jones - cím: FIFe Supreme Champion

2016

     
Ljubljana (SI) 3 CACS Ms. Petra Dimiæ (CRO)

2015

     
Bratislava Vinicné (SK) 3 CACS, BIV, BIS Mrs. Sona Ivankova (SK)
Bratislava Vinicné (SK) 3 CACS, BIV, BIS Ms. Kveta Mahelkova (CZ)

2014

     
Budapest (HU) 3 CACS, NOM, BIS Ms. Katarína Báliková (SK)
Budapest (HU) 3 CACS Mrs. Satu Hämäläinen (FI)
Celje (SI) 3 CACS Ms. Laura Burani (IT)
Celje (SI) 3 CACS Mrs. Jaana Jyrkinen (FI)
Gyõr (HU) 3 CACS, NOM, BIS Mr. Glenn Sjöbom (SE)
Gyõr (HU) 3 CACS, NOM, BIS Mr. Henry Hornell (PL)
Bratislava Vinicné (SK) 5 CAGCIB, NOM Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Bratislava Vinicné (SK) 5 CAGCIB Mrs. Nurit Pahl (IL)
Zagreb (HR) 5 CAGCIB, NOM Mr. Alfred Wittich (CH)
Zagreb (HR) 5 CAGCIB, NOM Mrs. Marina Winkel (EE)
Wels (AT) 5 CAGCIB Mr. Sagurski Dietmar (DE)
Wels (AT) 5 CAGCIB Mrs. Darina Tarabini (CZ)

2013

     
Budapest BKK (HU) 7 CACIB Mrs. Marie Westerlund (SE)
Budapest BKK (HU) 7 CACIB Ms. Thea Friskovec (CH)
Bratislava Vinicné (SK) 7 CACIB, NOM Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Bratislava Vinicné (SK) 9 CAC Mr. Eric Reijers (CZ)
Krizevci (HR) 9 CAC Mrs. Vesna Riznar Resetic (HR)
Krizevci (HR) 9 CAC Mrs. Helene Reiter (LI)
Ebreichsdorf (AT) 11 ex1 Ms. Flavia Capra (IT)
Ebreichsdorf (AT) 11 ex1, BIV-T Dr. Miguel Sierra-Bernal (MX)
MMME Euroshow (HU)* 6/9 ex1, CACJ, NOM John Peters (NL)
MMME Euroshow (HU)* 6/9 ex1, CACJ, NOM
Judge's Special Prize
Helena Eckhoff (D)
Samobor (HR) 11 ex1 Mr. Fabrice Calmés (FR)
Samobor (HR) 11 ex1 Mrs. Darina Tarabini (CZ)
Gyõr (HU) 11 ex1 Mr. Glenn Sjöbom (SE)
Gyõr (HU) 11 ex1 Mrs. Satu Hamalainen (FI)
* non-Fife shows    

 

TICA eredmények >>

 
2013/05/18-19 Budapest HU Best Kitten - All Breed by Pascal Remy
2013/05/18-19 Budapest HU 2nd Best Kitten - All Breed by MaryLise de Landtsheer
2013/05/18-19 Budapest HU 2nd Best Kitten - All Breed by Pascal Remy
2013/05/18-19 Budapest HU 2nd Best Kitten - All Breed by MaryLise de Landtsheer
2013/05/18-19 Budapest HU Best Long Hair Kitten - by MaryLise de Landtsheer
2013/05/18-19 Budapest HU 2nd Best Long Hair Kitten - by Sue Hart-Jones
2013/05/18-19 Budapest HU 2nd Best Long Hair Kitten - by Sue Hart-Jones
2013/05/18-19 Budapest HU 4th Best Long Hair Kitten - by Jean-Marc Lagarde
   

 

IC HU*Gallifrey's Spiritwalker - cím: FIFe International Champion

2016

     
Celje (SI) 7 CACIB Mr. Martin Šanda (CZ)
Celje (SI) 7 CACIB Mr. Stephane Henry (FR)

2015

     
Budapest (HU) 7 exc1 Mr. Veikko Saarela (FI)
Budapest (HU) 7 CACIB Ms. Thea Friskovec (CH)
Ebreichsdorf (AT) 9 exc3 Mrs. Darina Tarabini (CZ)
Ebreichsdorf (AT) 9 CAC Ms. Grazyna Malaga (PL)

2014

     
Bratislava (SK) 9 CAC, BIV-T, NOM Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Bratislava (SK) 9 CAC Mrs. Elisabeth Steinhauser (AT)

2013

     
Budapest Campona (HU) 11 ex1, NOM Mr. Eric Reijers (CZ)
Budapest Campona (HU) 11 ex1 Mrs. Zdenka Heiter (AT)
Zagreb (HR) 11 ex1, NOM Ms. Marie Rihova (CZ)
Zagreb (HR) 11 ex1, NOM Ms. Anne Veland (NO)
Wien MCG Messe (AT) 11 ex2 Ms. Grazyna Malaga (PL)
Wien MCG Messe (AT) 11 ex2 Ms. Laura Burani (IT)
Budapest BKK (HU) 11 ex1, BIV-T, NOM Ms. Gina Grob (LI)
Budapest BKK (HU) 11 ex1 Mr. Fabrice Calmés (FR)
Bratislava Vinicné (SK) 11 ex1 Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Bratislava Vinicné (SK) 11 ex1 Mrs. Elisabeth Steinhauser (AT)
Wiener Neustadt (AT) 11 ex1 Mr. Ottino Marino (IT)
Wiener Neustadt (AT) 11 ex1, BIV-T Mr. Sagurski Dietmar (DE)

 

IC S*Restless Cinderpaw - cím: FIFe International Champion

2016

     
Budapest (HU) 5 CAGCIB Mr. Henry Hornell (PL)
Tulln (AT) 5 CAGCIB, NOM, BIS Mr. Dieter Filler (CH)
Tulln (AT) 5 CAGCIB, NOM, BIV Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Zilina (SK) 7 CACIB, NOM Mr. Irek Pruchniak (PL)
Gyõr (HU) 7 CACIB, NOM, BIS Mr. Glenn Sjöbom (SE)
Gyõr (HU) 7 ex2 Ms. Katarína Báliková (SK)

2015

     
Budapest (HU) 7 CACIB Mr. Veikko Saarela (FI)
Budapest (HU) 7 CACIB, BIV Mr. Vladimir Isakov (BY)
Gyõr (HU) 9 exc2 Mrs. Stéphanie Serrai (NL)
Gyõr (HU) 9 CAC Mr. Glenn Sjöbom (SE)

2014

     
Bratislava (SK) 9 CAC Mrs. Elisabeth Steinhauser (AT)
Bratislava (SK) 9 CAC Mr. Eric Reijers (CZ)

2013

     
Budapest Campona (HU) 11 ex1, NOM Ms. Thea Friskovec (CH)
Budapest Campona (HU) 11 ex1 Ms. Lili Anciau (BE)
Zagreb (HR) 11 ex1 Ms. Marie Westerlund (SE)
Zagreb (HR) 11 ex1 Mr. Alfred Wittich (CH)
Wien MCG Messe (AT) 11 ex1 Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Wien MCG Messe (AT) 11 ex1 Ms. Gina Grob (LI)
Krizevci (HR) 12 ex1 Mrs. Helene Reiter (LI)
Krizevci (HR) 12 ex1 Mrs. Vesna Riznar Resetic (HR)
Wiener Neustadt (AT) 12 ex1, BIV-T Ms. Aase Nissen (DK)
Wiener Neustadt (AT) 12 ex1 Mr. Sagurski Dietmar (DE)

 

IC PR HU*Gallifrey's Wild Hearted Son - cím: FIFe International Champion és Premior

2016

     
Wien (AT) WW'16 8 CAPIB Mr. Raymond Saetre (NO)
Brno (CZ) 8 CAPIB, NOM, BIS Mrs. Marina Vinkel (EE)
Brno (CZ) 10 CAP, NOM, BIS Mr. Martin Šanda (CZ)
Gyõr (HU) 10 CAP, BIV, NOM, BIS Ms. Katarína Báliková (SK)
Gyõr (HU) 10 CAP, NOM, BIS Mr. Glenn Sjöbom (SE)

2014

     
Budapest (HU) 7 CACIB Mrs. Satu Hämäläinen (FI)
Wien (AT) 7 CACIB, NOM, BIV Mrs. Dorte Kaae (DK)
Bratislava (SK) 7 CACIB Mrs. Elisabeth Steinhauser (AT)
Bratislava (SK) 9 CAC Mr. Eric Reijers (CZ)
Wels (AT) 9 CAC Mrs. Helene Reiter (LI)
Wels (AT) 9 CAC Mrs. Darina Tarabini (CZ)

2013

     
Budapest BKK (HU) 11 ex1, NOM Mr. Fabrice Calmés (FR)

 

GIC HU*Gallifrey's Caraway, JW - cím: FIFe Junior Winner, FIFe Grand International Champion

2016

     
Budapest (HU) 5 CAGCIB, NOM Mrs. Dorte Kaae (DK)
Wien (AT) WW'16 5 CAGCIB/3, best NFO male GR6 Mrs Mira Fonsén (FI)
Tulln (AT) 5 CAGCIB, NOM Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Tulln (AT) 5 CAGCIB Mr. Irek Pruchniak (PL)

2015

     
Bratislava Vinicné (SK) 5 CAGCIB, NOM Mr. Irek Pruchniak (PL)
Ebreichsdorf (AT) 7 CACIB, NOM Mrs. Darina Tarabini (CZ)
Ebreichsdorf (AT) 7 CACIB, Ms. Grazyna Malaga (PL)
    >> Little Mr Austria 2014 díj <<
Bratislava Vinicné (SK) 7 CACIB, BIV Mrs. Sona Ivankova (SK)
Bratislava Vinicné (SK) 9 CAC, BIV Ms. Kveta Mahelkova (CZ)

2014

     
Budapest (HU) 9 CAC Ms. Thea Friskovec (CH)
Budapest (HU) 9 CAC Mrs. Satu Hämäläinen (FI)
Banska Bystrica (SK) 11 exc1, NOM, BIS 7-10 Mr. Yan Roca-Folch (FR)
Banska Bystrica (SK) 11 exc1 Mrs. Kristiina Rautio (FI)
Bratislava Vinicné (SK) 11 exc1, NOM, BIS 7-10 Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Bratislava Vinicné (SK) 11 exc1, NOM, BIS 7-10 Mr. Eric Reijers (CZ)
Zagreb (HR) 11 exc1, BIV-T, NOM, BIS 7-10 Mrs. Helena Schmid Camenisch (CH)
Zagreb (HR) 11 exc1, BIV-T, NOM Mrs. Marina Winkel (EE)
Wiener Neustadt (AT) 11 exc1, BIV-T, NOM, BIS 7-10 Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Wiener Neustadt (AT) 11 exc1, NOM, BIS 7-10 Ms. Grazyna Malaga (PL)
Bratislava (SK) 12 exc1 Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Bratislava (SK) 12 exc1 Mrs. Elisabeth Steinhauser (AT)

 

IC HU*Gallifrey's Tarragon - cím: FIFe International Champion,
Distinguished Variety Merit (DVM)

2017

     
Wien (AT) 5 CAGCIB, BIV  
Wien (AT) 5 CAGCIB, BIV, NOM  

2016

     
Budapest (HU) 5 CAGCIB, BIV, NOM, BIS Mrs. Nurit Pahl (IL)
Wien (AT) WW'16 5 ex3/5 Mr. Raymond Saetre (NO)
Gyõr (HU) 5 CAGCIB, BIV Mr. Glenn Sjöbom (SE)
Gyõr (HU) 5 CAGCIB, BIV Mrs Mira Fonsén (FI)

2015

     
Gyõr (HU) 7 CACIB, BIV Mrs. Stéphanie Serrai (NL)
Gyõr (HU) 7 CACIB Mr. Glenn Sjöbom (SE)
Ebreichsdorf (AT) 7 CACIB, BIV Mrs. Darina Tarabini (CZ)
Ebreichsdorf (AT) 9 CAC Ms. Grazyna Malaga (PL)

2014

     
Budapest (HU) 9 CAC, BIV Mrs. Satu Hämäläinen (FI)
Budapest (HU) 9 CAC, NOM, BIS Ms. Thea Friskovec (CH)
Banska Bystrica (SK) 11 exc1, NOM, BIV-T Mrs. Kristiina Rautio (FI)
Banska Bystrica (SK) 11 exc1 Mr. Yan Roca-Folch (FR)
Celje (SI) 11 exc1, NOM, BIV-T Mr. Yan Roca-Folch (FR)
Celje (SI) 11 exc1, NOM, BIV-T Ms. Laura Burani (IT)
Gyõr (HU) 11 exc1, NOM Mr. Glenn Sjöbom (SE)
Gyõr (HU) 11 exc1, NOM Mrs Dominika Halicka (SK)
Tulln (AT) 11 exc1, BIV-T, NOM, BIS 7-10 Ms. Laura Burani (IT)
Tulln (AT) 11 exc1, NOM Mrs. Vesna Riznar Resetic (HR)
Zagreb (HR) 11 exc1, BIV-T, NOM Mrs. Marina Winkel (EE)
Zagreb (HR) 11 exc1, BIV-T, NOM Mrs. Helena Schmid Camenisch (CH)
Wiener Neustadt (AT) 11 exc1, BIV-T, Ms. Grazyna Malaga (PL)
Wiener Neustadt (AT) 11 exc1 Mrs. Britta Busse (DE)
Bratislava (SK) 12 exc1 Mrs. Elisabeth Steinhauser (AT)
Bratislava (SK) 12 exc1 Mr. Eric Reijers (CZ)

 

IC Pomelo av Fager*D - cím: FIFe International Champion

2016

     
Budapest (HU) 5 CAGCIB Mr. Eric Reijers (CZ)
Budapest (HU) 5 CAGCIB Mr. Veikko Saarela (FI)
Celje (SI) 7 CACIB, NOM Mr. Martin Šanda (CZ)
Celje (SI) 7 CACIB, NOM Mr. Eric Reijers (CZ)
Bojkovice (CZ) 7 CACIB Mrs. Nurit Pahl (IL)
Bojkovice (CZ) 9 CAC, NOM Mrs. Vera Vasilieva (RU)

2015

     
Budapest (HU) 9 CAC Mr. Veikko Saarela (FI)
Budapest (HU) 9 CAC Ms. Thea Friskovec (CH)
Ebreichsdorf (AT) 11 ex1, BIV, Mr. Sagurski Dietmar (DE)
Ebreichsdorf (AT) 11 ex1, NOM Ms. Grazyna Malaga (PL)
Zagreb (HR) 11 ex1, BIV, NOM Mrs. Waltraut Sattler (DE)
Zagreb (HR) 11 ex2 Mr. Alexey Shchukin (NL)

2014

     
Budapest (HU) 12 exc2 Mrs. Satu Hämäläinen (FI)
Budapest (HU) 12 exc2 Mrs. Marina Vinkel (EE)
Wien (AT) 12 exc2 Mr. Lee Selassa (NL)

 

IC HU*Gallifrey's Klaus Mikaelson - cím: FIFe International Champion

2016

     
Wien (AT) WW'16 7 CACIB/2, best NFO male GR3 Mr. Geir Edvardsen (NO)
Gyõr (HU) 7 CACIB, NOM Mr. Glenn Sjöbom (SE)
Gyõr (HU) 7 CACIB, NOM Mrs. Stéphanie Serrai (NL)

2015

     
Budapest (HU) 7 CACIB Ms. Thea Friskovec (CH)
Budapest (HU) 9 CAC Mr. Vladimir Isakov (BY)
Bratislava Vinicné (SK) 9 CAC Mr. Irek Pruchniak (PL)
Bratislava Vinicné (SK) 9 CAC, NOM, BIS Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Gyõr (HU) 12 ex1 Mr. Glenn Sjöbom (SE)
Gyõr (HU) 12 ex1 Mrs. Stéphanie Serrai (NL)
Ebreichsdorf (AT) 12 ex1 Mrs. Darina Tarabini (CZ)
Ebreichsdorf (AT) 12 ex1, NOM Ms. Lili Anciau (BE)
Zagreb (HR) 12 ex1 Mr. Dieter Filler (CH)
Zagreb (HR) 12 ex1, NOM Mr. Charles Spijker (NL)

 

IC POKER UROCZYSKO*PL - cím: TICA Grand Champion, FIFe International Champion

2016

     
Budapest (HU) 7 CACIB, NOM Ms. Mira Fonsén (FI)
Budapest (HU) 7 CACIB, NOM Mr. Veikko Saarela (FI)
Bratislava Vinicné (SK) 7 CACIB Mrs. Sona Ivanková (SK)
Bratislava Vinicné (SK) 9 CAC, NOM Mrs Dominika Halicka (SK)
Gyõr (HU) 9 CAC Ms. Katarína Báliková (SK)
Gyõr (HU) 9 CAC Mr. Glenn Sjöbom (SE)
Ljubljana (SI) 11 ex1, NOM Mr. Alfred Wittich (CH)
Ljubljana (SI) 11 ex1, NOM Mr. Vladimir Isakov (BY)

2015

     
Budapest (HU) 12 ex1 Mr. Veikko Saarela (FI)
Budapest (HU) 12 ex1 Ms. Thea Friskovec (CH)
Bratislava Vinicné (SK) 12 ex1 Mr. Irek Pruchniak (PL)
Bratislava Vinicné (SK) 12 ex1, NOM Ms. Kveta Mahelkova (CZ)

 

TICA eredmények >>

 
2016/03/12-13 Budapest HU 2nd Best Cat - All Breed by Phillipa Holmes (GB)
2016/03/12-13 Budapest HU 6th Best Cat - All Breed by Asa Broing (S)
2016/03/12-13 Budapest HU 7th Best Cat - All Breed by Sue Hart-Jones (GB)
2016/03/12-13 Budapest HU 8th Best Cat - All Breed by Sue Hart-Jones (GB)
2016/03/12-13 Budapest HU 8th Best Cat - All Breed by Asa Broing (S)
2016/03/12-13 Budapest HU 9th Best Cat - All Breed by Francesca Gagern (A)
2016/03/12-13 Budapest HU 10th Best Cat - All Breed by Francesca Gagern (A)
2016/03/12-13 Budapest HU 2nd Best Male - Congress by Asa Broing (S)
     

 

IC HU*Gallifrey's Donna Paulsen, JW - cím: FIFe Junior Winner, FIFe International Champion

2016

     
Budapest (HU) 7 CACIB, NOM Mrs. Nurit Pahl (IL)
Wien (AT) WW'16 7 CACIB/4, Best NFO female GR4, NOM Mr. Raymond Saetre (NO)
Tulln (AT) 7 CACIB  
Tulln (AT) 9 CAC Mr. Dieter Filler (CH)
Bratislava Vinicné (SK) 9 CAC, NOM, BIS Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Bratislava Vinicné (SK) 9 CAC, NOM, BIS Mr. Irek Pruchniak (PL)
Brno (CZ) 11 ex1, NOM, BIS Mrs. Marina Vinkel (EE)
Brno (CZ) 11 ex1, NOM Mr. Martin Šanda (CZ)
Gyõr (HU) 11 ex1, BIV, NOM, BIS Ms. Katarína Báliková (SK)
Gyõr (HU) 11 ex1, NOM, BIS Mr. Glenn Sjöbom (SE)
Bojkovice (CZ) 12 ex1, BIV-T, NOM, BIS Mrs. Elena Noskova (RU)
Bojkovice (CZ) 12 ex1, BIV-T, NOM, BIS Mrs. Nurit Pahl (IL)
Ljubljana (SI) 12 ex1 Mrs. Helena Schmid Camenisch (CH)
Ljubljana (SI) 12 ex1, NOM Mr. Vladimir Isakov (BY)

 

TICA eredmények >>

 
2016/03/12-13 Budapest HU Best Kitten - All Breed by Sue Hart-Jones (GB)
2016/03/12-13 Budapest HU Best Kitten - All Breed by Asa Broing (S)
2016/03/12-13 Budapest HU Best Kitten - All Breed by Phillipa Holmes (GB)
2016/03/12-13 Budapest HU 2nd Best Kitten - All Breed by Francesca Gagern (A)
2016/03/12-13 Budapest HU 2nd Best Kitten - All Breed by Jane Allen (GB)
2016/03/12-13 Budapest HU 2nd Best Kitten - All Breed by Sue Hart-Jones (GB)
2016/03/12-13 Budapest HU 3rd Best Kitten - All Breed by Francesca Gagern (A)
2016/03/12-13 Budapest HU 4th Best Kitten - All Breed by Jane Allen (GB)
2016/03/12-13 Budapest HU 4th Best Kitten - All Breed by Asa Broing (S)
2016/03/12-13 Budapest HU 4th Best Kitten - All Breed by Phillipa Holmes (GB)
   

 

HU*Gallifrey's Winds of Heaven

2017

     
Wien (AT) 9 CAC  
Wien (AT) 9 CAC  

2016

     
Wien (AT) WW'16 9 ex2/2 Mr. Raymond Saetre (NO)
Zilina (SK) 11 ex1, BIV-T, NOM, BIS, BOB4 Mr. Irek Pruchniak (PL)

 

RINOA HEARTILLY LAGUNA LOIRE*ES

2016

     
Budapest (HU) 9 CAC Mr. Eric Reijers (CZ)
Budapest (HU) 9 CAC Mrs. Dorte Kaae (DK)
Wien (AT) WW'16 9 ex2/2 Mrs Mira Fonsén (FI)
Tulln (AT) 11 ex1, NOM, BIV, BIS Ms. Kveta Mahelkova (CZ)
Tulln (AT) 11 ex1, NOM Mr. Irek Pruchniak (PL)
Bratislava Vinicné (SK) 11 ex1, NOM Mrs. Sona Ivanková (SK)
Bratislava Vinicné (SK) 11 ex1, NOM Mr. Irek Pruchniak (PL)
Madrid (ES) 12 ex1, NOM Mr. Cristiano Federico Sandon (IT)
Madrid (ES) 12 ex1, NOM Mr. Gerardo Fraga y Guzmán (ES)